Zlatý

Jde nějak zesílit signál ovladače na televizi?

Máme samsunga, a tam prostě musíte bejt metr vod televize mířit přímo na ten bod, přitom si pamatuju, že děda měl teslu, a když sme byli malí, tak sme mu s bráchou vždycky nenápadně štípli ovladač a když koukal na zprávy, tak sme mu měnili kánály klidně i z dvorku, přes zeď. Vždycky koukal na klause se zemanem u nějaký debaty a pak najednou šup a byl tam křemílek s vochomůrkou, a řešili podobný věci.. tak nějak podobně bych chtěl, aby mi fungoval i můj ovladač (slovo ovladač není metafora, nehledejte v otázce dvojsmysly).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tohle od Samsungu nemůžeš čekat. Pokud musíš bejt metr od televize, viděl bych to na výměnu baterii. Je možné, že už jsou příliš slabé.

Další odpovědi:

Zlatý

nevím, ale úplně jsem si představil ty dva maskoty v té tesla bedně,. To oni tady oxidujou už až takhle dlouho? ..nevím, cestoval jsem ,)

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

můžeš mít v ovladači unavený baterky, když ne pak je to pro servis kde ti ten ovladač prozkoumají...zdar

Zlatý

bolak

jo, to sem si myslel taky, jenže tím to není, anavíc tu mám i ovladač od setopboxu, a s tím je to podobný...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.