mh23

Jde hrát pc hra Mafia 3 jen se 4 GB RAM?

Rozjedu pc hru mafia 3 na této sestavě?

Deska – Gigabyte EP31-DS3L rev.2,1
CPU -Intel Xeon 5450 (12M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)
Chladič – Spartan
GPU – Gigabyte HD 5770 (1GB,GDDR5)
Ram – Adata 2×2GB (DDR2 800Mhz)
Zdroj – 450W
HDD – Samsung 600GB

Odpovědi
ozzius

Pravděpodobně ji nerozjedeš.
RAM 6GB+
CPU 4× 3,3GHz+
GPU 2GB+
Pravděpodobně se ti bude sekat nebo ti nepůjde vůbec, každopádně před tím, než ji koupíš si ji někde stáhni a zjisti to.

Zdroj: http://www.game-debate.com/ga­mes/index.php?g_id=58­92&game=Mafia%20I­II

Bednaricek

Ne, hra Vám nebude fungovat správně. 4 GB RAM je na dnešní hry už opravdu málo. To samé Vaše grafická karta s 1 GB vRAM… na takovém stroji si zahrajete starší hry, nebo novější méně náročné tituly. Aktuálně můžete vyzkoušet např. nový Farming Simulator 17, který vyšel před několika dny.