Jakými způsoby se zabíjela sedmihlavá saň v pohádkách?

Mohla fungovat i s jednou hlavou dočasně, než vykrvácela?

Odpovědi
Kepler

Ne, byla nutná hromadná dekapitace všech hlav. Než taková velká sviňa vykrvácela, to trvalo a ještě tě pořád mohla zničit svým plamenometem.

Kelt

Saň byla zlikvidována, pokud neměla žádnou hlavu. Vzhledem k tomu, že daný borec (princ, nebo Honza) postupně usekl jednu hlavu, asi tu, která byla nejblíž a která útočila. Je zvláštní, že saň nevyužila možnost a neútočila současně všemi hlavami. Možná by zvítězila ona. Tak mám pocit, že asi neměla velkou mozkovou kapacitu, možná na úrovni brontosaura – konečně byl to také ještěr.

marci1

Mečem a fungovala do té doby, než jí byla sťata poslední hlava.:-))