peterd108

Jakým/kterým dopravcem odeslat na reklamaci televizi?

Koupil jsem si televizi z eshopu. Na televizi se objevila vada, proto potřebuji televizi dát na reklamaci. Tv má 140 cm úhlopříčku a nevím, jakého přepravce vybrat. Nebyla mi doporučena přepravní společnost top trans. Nevím, zda použít českou poštu. Jakeho dopravce byste mi doporučili?

Odpovědi
Malvína

Jsem spokojena s přepravci DPD nebo GLS. Českou poštu využívám nejméně a z vlastní zkušenosti vím, že v případě reklamace dávají ihned ruce pryč a je to na dlouhé lokte.
Výběr je víceméně na tobě. Chyba muže nestat u jakéhokoli přepravce. Popřípadě se podívej na recenze na internetu.

Edison

Jakým chceš. Podmínky jednotlivých najdeš na jejich stránkách, jakož i ceny a rychlosti. Nejhorší je PPL a hned za nimi GLS. Obě mi zmrvili ne jednu zásilku.