Jaký znáte rozumný autobazar v Brně?

Nebaví mě topit se v různých diskuzích a chci nějaký rychlý tip na autobazar v Brně nebo v okolí. Kde je rozumný personál, minimum lží a dá se u nich najít jen lehce ojeté, nebo lépe řečeno zajeté auto a kde mi nebudou lhát o nehodách, techničáku a ceně.
Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Podle mě jsou aačka na Černovické jasná volba. V dobrým místě. Velký výběr. Personál profesionální. A když nebudeš naivní, tak budeš spokojenej.

Nenech se vysmát a podívej se na net na autostory. Rozumní jsou a snaží se vyhovět. Taky se mi líbilo jednání narovinu, bez mlžení a kliček. Ale je těžké tam koupit nějaké staré auto za pár korun. Spíš tam mají auta po jednom majiteli nebo ze salónů a předváděček, takže nevím, jestli tam s padesátkou pochodíš.

S Auto-Story souhlasím, zvlášť, jestli chceš auto ze západu. Nemyslím tim arabáše, ale auta s garancí. Ovšem kvůli tomu jim takřka chybí auta nižší třídy.

Zlatý

Jsi až příliš velký optimista.
Nebo......máš vysoké nároky.
Na autobazar.
Mi známí z Brna kupují od jednotlivce, který na základě požadavků hledá, čeká, najde a prodá.

Zlatý

Vzhledem k tomu, že v Brně nevlastním autobazar ani já, ani některý z mých kamarádů, budu předpokládat (oprávněně), že všichni bazarníci kradou, lžou a podvádějí... Nejen v Brně...
;-)

rosestic: dotáhnout z ciziny levnější auto by se ti už moc vyplatit nemuselo. I tak tam ale nabízí zajímavé kousky za pěkný ceny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.