jaký web byste uvítali?

Jaký typ webu byste uvítali a chodily na něj? nebo aspon web ktery si myslite ze by zaujal jiny…
Doplňuji:
Socialni sit: FaceBook, Twitter…

slo by neco co tu jeste moc neni? :D

Nejlepší odpověď
pusinka50

Že by web s pravidly českého pravopisu? Některým zdejším uživatelům by se obzvlášť hodil…

Další odpovědi
petra15

Neco na urovni,jako tady,ale zadny Facebook–to je estebarna(STB)pro naivni…

rigormortis

Web intelektuálů, který není přístupný široké veřejnosti, na kterém by se řešily témata konstruktivně.

a623682@drdr

asocialni sit

Questman

Ufoporno

anonym

Uvítala bych omezení, ne-li likvidaci sociálních sítí. Co tu chybí, to je to, co už tu bylo – klasická a osobní komunikace mezi lidmi.

badisko

Antidebilni … neboli blbuvzdorny …

vivatisCZ

co třeba http://chatrou­lette.com/ ? Je to podle skvělá sociální sít a jestli si vylepší vzhled tak má v budoucnu dostat se to top SS. :)