Retro

Jaký web by jste na internetu uvítaly?

Máme Facebook,Odpo­vedi,Zpovedni­ce atd…Ale který podle vás na internetu chybí?
Doplňuji:
Omlouvám se za chyby,psal jsem to pozdě v noci,unavenej a znuděnej…:D

Nejlepší odpověď
venkovan

Větší vzrušení než porno je si to rozdat s vládou a jejími institucemi a obcemi – tedy dcerami, neteřemi apod.
Takže web jak ze sebe nenechat dělat tupého poskoka.
Ale ty už stejně asi jsou, nicméně stavební úřady jsou tak šikovné, že jeden když něco potřebuje by raději do domu s červenou lampičkou než do domu se státním znakem. V tom s červenou lampičkou je ve své podstatě menší b…

Další odpovědi
Alesh

  1. byste
  2. uvítali
  3. ti to řeknu a ty to zrealizuješ 🙂

… jinak jako pokus dobrý! 🙂

Dzejkob

Víc porna. Určitě víc pornostránek. To je to, co lidi chtěj!