VIKTORIÁ

Jaký účes na to, aby vlasy vypadaly objemnější?

Mám dlouhé, hnědé vlasy. Neznáte nějaký pěkný účes pro dlouhé vlasy?

Odpovědi
Michal Kole

Jo, půlmetrové vztyčené z hlavy číro 🙂 😁

LejdyTerr

Normálně si je natoč na vlny, nebo přes kulatý kartáč vyfoukej fénem a nebo si nech udělat mikádo, které jde podtočit dovnitř a vypadá velmi objemně 🙂

Damiana

Takhle se to dělá při fashion focení.:-)
Do vlhkých vlasů vetři tužidlo pro objem, vysuš je v předklonu a pak natoč na velké natáčky. Pak opět v předklonu pročeš kartáčem a jemně natupíruj u kořínků. Potom hoď hlavou dozadu a vlny jemně uprav trochou vlasového krému. Bude to vypadat ležérně, ale objem bude fakt znát. Nakonec celý účes zafixuj lakem s leskem.

with.love

předpokládám, že si chceš délku nechat, takže na trvalejší účinek než je třeba to natáčení nebo tupírování bych ti doporučila jenom sestříhání jakoby do vrsev a prostříhání konců. nebo prostě jen fénovat hlavou dolů a před tím nějaké to tužidlo.