Pokročilý

Jaký Tablet?

Prosím o radu jaký koupit Tablet,značku atd-četla jsem že i ty levnější jsou skoro stejné jak ty drahé, a zda klávesnice jsou součástí nebo se musí koupit zvlášt' Děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ty levné tablety jsou ošizené, tam kde to jen jde - třeba kvalitaplastů je mizerná, display nic moc, ani výkonově nejsou na tom tak dobře, atd.
Klávesnice se musí koupit zvlášť, to je výrazný rozdíl tablet × netbook.
Solidní tablet pořídíte zhruba od nějkaých 5 000 - 6 000 Kč.
Za sebe můžu doporučit třeba Blackberry PlayBook nebo starší iPad 2. To je kvalita za solidní cenu.
Pokud byste si vybíral tablet s Androidem, zaměřte se na verzi Androidu. Nekupujte tablet s Androidem verze 3 a níž. Kupujte jen se čtyřkou!

Osobně bych spíš místo tabletu šel do netbooku nebo menšího notebooku. Doporučil bych vybírat netbook/notebook s Ubuntu nebo jinou linuxovou distribucí.

Další odpovědi:

Zlatý

Tablety klávesnci nemají, výhodou je dotykové ovládání.

pokud má tablet USB port tak stačí klávesnici připojit na USB - případná absence driverů je již jiný problém

ovládače pro klávesnici pro Windows tu na Androidu nepůjde a taky na androidu nepůjde spustit Windows aplikace a s otevřením souboru ve wordu může být taky problém.

koukej po velikosti displaye, procesoru, velikosti RAM, Flash paměti.

Podobně jako u notebooků a stolních počítačů

Pokročilý

Vlastním Samsung galaxy tab 10.1 .... připojím přes USB jakoukoliv klavesnici, takže nemám problíém s tím, že mám systém Android a navíc jakykoliv dokumenty a texta otevřu v aplikacích, které jsem měl už v systemu nainstalované.....
Podle mě to vubec neni pravda, že levnější tablety jsou stejné jako ty drahé, už jen chod zařizení, přepínaní mezi aplikacemi, všechny přechody jsou u dražších zařizení plynulé narozdíl od levných neznačkových tabletů.

Bronzový

No všechny jsou stejně k ničemu, ale u těch levných tě bude každá maličkost strašně frustrovat... Podle mého tablet za méně než 5K nemá smysl.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.