panenka

Mám problémy s otevřením wordu

Dobrý večer potřebuji poradit dnes mi kolega přeposílál ze školení ve wordu služební věci já si to otevřela v Notebooku kde mám ale OPEN Office 3.3 po otevření v tom openu se mi zobrazilo že to je ke čtení jen a že nastala chyba v otevření můžete mi poradit co udělat aby mi vše co mi kolegové přepošlou šlo bez problémů otevřít?moc děkuji

Odpovědi
Michal Kole

LibreOffice je novější verze OpenOffice.

Nedávno vyšla nová verze LibreOffice

Co je konkrétně špatně ? Problém je v tom že formáty Microsoftu jsou neveřejné a jejich specifikace byla získána reverzním inženýrstvím, které není dokonalé.

Když tak mi napiš na mail michal.kolesa@seznam.cz nějaké podrobnosti a nezapomeň poslat i doklad o zaplacení a přihlášku do plavecké školy 😁

Poznámka: Problém vyřešen po Skype

panenka

Díky Míšo moc