Lorax

Jaký skateboard

Mohl by mi někdo poradit, která skate koupit do začátku? Bylo mi řečeno, že nejlepší je si sehnat lepší a už použitý, a tak jsem hledal. Rád bych kdyby je někdo zkušenější zkouknul a poradil. Předem dík

http://sport.ba­zos.cz/inzerat/26771423­/skateboard-BLIND.php

http://sport.hy­perinzerce.cz/ska­teboardy/inze­rat/2998703-skate-komplet-nabidka/#.UhIf1pI4GSo

http://sport.hy­perinzerce.cz/ska­teboardy/inze­rat/4115403-nabizim-sk8-deska-think-trucky-speed-demon-nabidka-plzensky-kraj/#.UhIb_pI4GSo

Odpovědi
anonym

ja bych si vybral blind ma kvalitni kolecka ktery se ti budou dlouho tocit a je peknej

klob1

Hlavně,aby to mělo 4 kolečka,protože bez nich asi by ti nejezdil, max jinde..nebo si koupit v obchodě s kolečky,výběr je velký.velké kolečka malé,různé dneska už mají..jen si vybrat…No prkno vem třeba od rodičů z kuchyně,na co utrácet,dneska se musí umět šetřit..záleží jak jsi šikovný a umíš si ho vyrobit,jestli máš smysl pro tvorbu,tak si ho i vyparádíš,že budou všichni čučet..páč na obchodě takový neviděli a budeš tím originální nežli nějaké stejné z Číny,které se falšují jako značkové..ostatně si značku nějakou na něm můžeš také udělat,aby jsi to neměl neznačkované.­.,kdyby jsi ho nechal chvilku u mě před domem,tak ti nějaký pejsek také udělá zadarmo značku..Nebo také někdy bývají dobrá prkna na truhlách,nebožtík už nepotřebuje jezdit.Ten je rád,že může spát a odpočívat,to jen,kdyby nevyšlo prkénko od rodičů z kuchyně.
tak přeji hodně zdaru a málo pádu a bolístek..jo a dobré je k tomu koupit i padák,aby jsi se neporanil,kdyby jsi na tom chtěl třeba létat a povedlo se ti to..

eXe

Ten blind je najlepší s týchto troch aj keď určite najlepšia voľba je si skate poskladať sam kúpiť dosku tracky kolieska grip a ložiská vyberieš si čo sa ti najviac páči alebo načo finančne máš a môžeš jazdiť ;)

karfigol

Nesmysl, je lepší koupit skate board nový. Když kupuješ starý, tak nemůžeš vědět, jaké má skryté vady. Já mám skate board z http://www.penny-board.eu/ a ani mě nestál moc peněz. Pokud potřebuješ nějaké prkno spíše na ježdění, bude vhodnější možná penny board nebo longboard