Sendys1999

Jaký si mám pořídit dalekohled na sledování letadel?

Rád sleduji letadla – občas nad naší obcí proletí ve vyšce 10000m nějaké letadlo, ale chtěl bych je sledoval nějakým pořádným dalekohledem. Poradí mi někdo jakým? Děkuji.

Ps: aby byl tak do 1500Kč.

Jste někdo příznivec spotteringu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

Pžed 21 hodimami jsi doplňovat tu samou otázku. Jaký to má smysl ?. Opakování otázek je zde považováno za porušená pravidel.

veselator1

Já mám třeba velice dobrou zkušenost s dalekohledy Fomei. Dělají více řad, některé dražší, některé levnější, ale myslím si, že kolem patnácti stovek by se určitě od této značky dal nějaký slušný dalekohled na to, co potřebujete sehnat. Já už si teda nepamatuji kolik stál ten můj, ale zkuste mrknout sem – https://www.in­foto.cz/dalekoh­ledy/ Myslím si, že právě tam jsem ho kupoval.