9 řemesel

Jaký pes je zakopán v nastavení?

dnes jsem konečně zapnul nový satelit na novou LCD a ejhle!Vše v pořádku, ale u Primy automaticky po chvíli naskočí teletext přes běžící obraz.Ať dělám co chci, tak ne a ne teletext vypnout.Poradí někdo?Díky.
Doplňuji:
Ano,úplně normálně běží a dá se v něm i listovat..

Odpovědi
anonym

úplná záhada … no, teletext má jednu takovou specialni stránku kterou televizor/settop box zobrazuje vzdy aniz by se ptal – tato stranka je v drtive vetsine casu bez obsahu, je to stranka ktera slouzi pro vyjimecne titulkovani apod, kdyz je spatny signal casto se pak stava ze pres obraz litaji chaoticky znaky teletextu ale za nimi je videt obraz, tobe ale nabehne klascky neporuseny celoobrazovkovy teletext (uvodni stranka stranka 100) ?

// zahada, netusim, kdyby to alespon delal u vsech programu jeste by se to dalo svest na kafe v ovladaci, ale takhle .. mohla by to byt chyba firmwaru DVB-S boxu, zkusil bych reklamovat a pritom uz posilhavat po jine znacce/modelu.