Avatar uživatele
Natt

Jaký notebook?

Který ntb? http://interlin­k.tsbohemia.cz/le­novo-ideapad-z500-59376083-_d163504.html nebo http://www.exa­soft.cz/hp-probook-450_d79053.html?whis­perword=HP+Pro­book+450 ?
Mám na výběr tyhle dva, vůbec tomu nerozumím, takže nevím, jaký z těhle dvou si mám vybrat.. :/
Doplňuji:
V obou neni win schvalne, ten mi tam nainstaluje tatka… Na vyber mi dal taky tatka… Kdybych vubec nevedela jaky, tak by mi vybral z tech dvou taky on, ale chtela jsem se i trochu rozmyslet sama a on rekl, ze si mam jeden vybrat a je mu jedno jaky… A nakonec jsem si vybrala HP.. Dekuju za odpovedi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: Natt

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3871 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Lenovo

Podle toho pro co to potřebuješ, ten Lenovo má větší kapacitu harddisku takže si tam mužeš uložit víc věcí, ten druhý má zase výkonnější procesor pro nějaké hry a náročné programy. celkově jako značka je kvalitnější rozhodně Lenovo. jen nevím jak u toho prvního ale ten druhý nemá OS takže si budeš muset koupit ještě windows nebo stahnout linux nebo nějaký systém, ale nevím jestli to tak nemá náhodou i ten první

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

HP

Pokud ti nejde o kapacitu Disku tak určitě HP. Je tam hodně silný procesor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LukasP

HP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

HP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dlostev

HP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petruse6

HP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

HP

Ale vzhledem k tomu, že tomu vůbec nerozumíš, nedoporučuju ani jeden z nich – musela bys totiž dokoupit a nainstalovat Windows. Ani jeden z nich nemá Windows v ceně. A když tomu nerozumíš, tak kdo ti dal z těchto dvou na výběr?
Doplňuji:
ad Doplněna – to pak ano, bez výhrad, i výběr je ok.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet