Natt

Jaký notebook?

Který ntb? http://interlin­k.tsbohemia.cz/le­novo-ideapad-z500-59376083-_d163504.html nebo http://www.exa­soft.cz/hp-probook-450_d79053.html?whis­perword=HP+Pro­book+450 ?
Mám na výběr tyhle dva, vůbec tomu nerozumím, takže nevím, jaký z těhle dvou si mám vybrat.. :/
Doplňuji:
V obou neni win schvalne, ten mi tam nainstaluje tatka… Na vyber mi dal taky tatka… Kdybych vubec nevedela jaky, tak by mi vybral z tech dvou taky on, ale chtela jsem se i trochu rozmyslet sama a on rekl, ze si mam jeden vybrat a je mu jedno jaky… A nakonec jsem si vybrala HP.. Dekuju za odpovedi :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Tw!st

Lenovo

Podle toho pro co to potřebuješ, ten Lenovo má větší kapacitu harddisku takže si tam mužeš uložit víc věcí, ten druhý má zase výkonnější procesor pro nějaké hry a náročné programy. celkově jako značka je kvalitnější rozhodně Lenovo. jen nevím jak u toho prvního ale ten druhý nemá OS takže si budeš muset koupit ještě windows nebo stahnout linux nebo nějaký systém, ale nevím jestli to tak nemá náhodou i ten první

Další odpovědi
LuK4S3k CZ

HP

Pokud ti nejde o kapacitu Disku tak určitě HP. Je tam hodně silný procesor.

LukasP

HP

marci1

HP

Dlostev

HP

Petruse6

HP

cochee

HP

Ale vzhledem k tomu, že tomu vůbec nerozumíš, nedoporučuju ani jeden z nich – musela bys totiž dokoupit a nainstalovat Windows. Ani jeden z nich nemá Windows v ceně. A když tomu nerozumíš, tak kdo ti dal z těchto dvou na výběr?
Doplňuji:
ad Doplněna – to pak ano, bez výhrad, i výběr je ok.