Hornisse

Na procesoru ten první, na grafické kartě ten druhý. Záleží, co z toho více potřebuješ.

cochee

Testovací výkon je neznatelně lepší u notebooku s Pentiem. Ve skutečnosti to bude tak, že některé aplikace by běžely lépe na tom a jiné na onom noťasu, ale okem to asi nebude postřehnutelné. O grafice integrované v Pentiu, nazvané prostým „Intel HD,“ jsem se dočetl téměř prd, takže nemůžu s grafikou druhého noťasu porovnat, ale vzhledem k ceně budou obě umět nesekající se HD video a to je vše, žádný herní výkon nečekat.