Jaký nejlepší typ odtoku odpadu u WC ?

Dobrý den.

Měl bych dotaz, jaké druhy odtoků v závěsné míse WC existují.

Potřeboval bych poradit systém nejlepšího odtoku odpadu v závěsném WC pro hluboké splachování.

Nerad bych si zakoupil závěsný WC a dopadl tak jak jsem si přečetl v jedné recenzi - viz zde :

Věčný boj se štětkou v ruce...

Doporučuji nekupovat. Absolutně nevhodný tvar odtoku odpadu uvnitř mísy WC, špatně splachuje, i když je hluboké splachování. Po každé velké potřebě je nutná důkladná očista štětkou, výrobce to asi nijak netestuje. Bohužel tento druh výrobků nelze dostatečně vyzkoušet před koupí.

Děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

Je třeba umět dávat odkazy.
Ty jsi někde viděl závěsný kloset se spodním odtokem. Jinam než dozadu to téct nemůže.

Bronzový

Nejde ani tak o tvat odtoku, jako spíše o vedení vody...pokud se voda v záchodě "mele", tak to samozřejmě nebude moc ok. Ale pokud je voda dobře rozvedena pod okrajem mísy a pak jakoby hrkne dolů a všechno projede jak "hovno potrubím" tak samozřejmě výsledek bude dobrý.
My máme doma nějaký noname a funguje dobře, kamarád má zase na bytě origoš Jika a je na prd, takže ani tak značka nerozhoduje...ale možná je to i nádržkou (já mám geberit, kamarád noname).
Ještě můžete vyzkoušet speciální úpravy povrchů.
Velké vlákno je tady: http://fora.babinet.cz/…

Nedávno jsem řešil podobné otázky , nechtěl jsem něco obyčejného ,ale ani extra moc drahého . Zkus mrknout na stránky lux-aqua.cz , tam si vybereš z velice zajímavé nabídky , navíc to je i se sedátkem , mají v nabídce i s nanoúpravou , antibacterial a anticalk . Ve spoustě věcí dobře i poradili , rychlé dodání .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.