Avatar uživatele
Misa503

Jaký nejlepší typ odtoku odpadu u WC ?

Dobrý den.

Měl bych dotaz, jaké druhy odtoků v závěsné míse WC existují.

Potřeboval bych poradit systém nejlepšího odtoku odpadu v závěsném WC pro hluboké splachování.

Nerad bych si zakoupil závěsný WC a dopadl tak jak jsem si přečetl v jedné recenzi – viz zde :

Věčný boj se štětkou v ruce…

Doporučuji nekupovat. Absolutně nevhodný tvar odtoku odpadu uvnitř mísy WC, špatně splachuje, i když je hluboké splachování. Po každé velké potřebě je nutná důkladná očista štětkou, výrobce to asi nijak netestuje. Bohužel tento druh výrobků nelze dostatečně vyzkoušet před koupí.

Děkuji.

Zajímavá 0 před 3411 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Je třeba umět dávat odkazy.
Ty jsi někde viděl závěsný kloset se spodním odtokem. Jinam než dozadu to téct nemůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rigormortis

Nejde ani tak o tvat odtoku, jako spíše o vedení vody…pokud se voda v záchodě „mele“, tak to samozřejmě nebude moc ok. Ale pokud je voda dobře rozvedena pod okrajem mísy a pak jakoby hrkne dolů a všechno projede jak „hovno potrubím“ tak samozřejmě výsledek bude dobrý.
My máme doma nějaký noname a funguje dobře, kamarád má zase na bytě origoš Jika a je na prd, takže ani tak značka nerozhoduje…ale možná je to i nádržkou (já mám geberit, kamarád noname).
Ještě můžete vyzkoušet speciální úpravy povrchů.
Velké vlákno je tady: http://fora.ba­binet.cz/view­printable.php?id=32659

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Serkan

Nedávno jsem řešil podobné otázky , nechtěl jsem něco obyčejného ,ale ani extra moc drahého . Zkus mrknout na stránky lux-aqua.cz , tam si vybereš z velice zajímavé nabídky , navíc to je i se sedátkem , mají v nabídce i s nanoúpravou , antibacterial a anticalk . Ve spoustě věcí dobře i poradili , rychlé dodání .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek