Kelt

Jaký nápoj z této nabídky col si nejčastěji dáte, koupíte?

Tak jsem si koupil Kofolu, taky Pepsi colu, a Coca Colu, Měl jsem to v práci v ledničce, vydrželo mi to tam pár dní, protože jsem si vařil čaj, kávu a pod. Taková touha mne popadne tak jednou za měsíc. A co byste si dali vy? Děkuji .

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Koupím si Coca Colu, když potřebuji povolit zarezavělé šrouby.

Další odpovědi
elkon

Občas kofolu, ale pouze někdy, když jsme někde třeba na obědě, když řídím, ale je to „humus“, stejně jako ty ostatní.

Kepler

Já je beru tak na stejno, ale touha si to koupit nastává po čertech, když je na ně významná sleva 🙂 V podstatě mám rád více bublinkatých sodovek, protože mě hned po ránu pořádně propucují. Dole prdím a kadím, horem jsem podoben lvu v říji. Nejlepší z těch sodovek je šáňo.

da ny

Děkuji, nic.
Výjimečně, asi 4× v roce malou Coca Colu.