celie

Jaký máte názor na ovocná piva (pomerančové, citronové, bezové, malinové…)?

Doplňuji:
Souhlasím, grepové je ještě použitelné, ale není nad normální pivo.

Nejlepší odpověď
Elk

Je to hnus fialovej, velebnosti! To si můžu dát do piva šťávu a je to lepší, než tyhle patlanice zaéčkovaný.

Další odpovědi
anonym

Já nějak velká pivařka nejsem, ale tohleto je vážně odporné, měla jsem dva loky z malinového, zvědavost mi nedovolila nezkusit to, ale už to nechci ani vidět a pořádný pivař to do pusy nevezme- to je můj názor

marci1

Někomu to možná chutná, nebo to jen zkusí ze zvědavosti, ale mě to nechutná. Myslím, že „pivařům“ také ne. Pivo je nejlepší právě v tom, že je hořké.

Drap

Grep od Staropramenu je na žízeň přímo skvělý.

suaeda

Ochutnal jsem ovocné pivo v letních horkých měsících loňského roku. Chuťově by to celkem šlo. Má to výhodu že to nejde tak do hlavy. Má menší % alkoholu. Ale když se podívám na etiketu, případně najdu další informace co se do toho přidává s prominutím za „…“ tak už to nechci. Raději zůstávám u klasického nealkoholického. Navíc naše národní zvyklost je klasické pivo a ne nějaké směsky s limonádou.

iceT

Měla jsem Ladder grep myslím od Staropramenu a chutnalo mi.Měla jsem malinové z plechovky z Lidlu a chutnalo mi.Měla jsem v mrazáku medové pivo(a nevím jak bude chutnat jelikož jsem na něj zapoměla,tak mi zmrzlo).Já bych tyhle nápoje nezatracovala,pokud jsou chlazené,tak jsou i pitné,ale jen na chuť.

Deli

Myslím, že to je přijatelná varianta pro kojící matky. Já si na nich pochutnávám a mimčo je spokojené!

Danča84

Blivajz první kategorie! Kamarádce (a prý holkám obecně) to chutná že je to sladší, ale nevím, asi jsem chlap:-DDD

briketka10

mě chutnal jen citron byl to lahváč
Staropramen ségra ho koupila minulý rok,
ale už to pít nechci má málo % alkoholu
radši piju Gambrinus 10% nebo Braník a
Březňák 2l ty hezky vychladím mňam :))
a moc mi chutná Bernard švestka..
ovocný blafy jsou jak limonády pro děti..

jáára

Znám jen Malinový Rohozec 12°
Výtečný pivo

huxa

to grepové zrovna nemusím, ty od jiného výrobce mi i chutnali. Když vím, že pojedu kolem policistů, dám si pouze tady toto, jinak pěkně čepovanou dvanáctku :)

snarkon

Je to spise pro zeny protoze chlapi nedaji nad normalni pivo ale nekdy clovek nema kazdy chut na horke pivo tak si da to sladke.

cochee

Kdyby tam kua nedávali ty éčka, tak na žížu úplně v pohodě. Zatím, co jsem zkoušel, tak nejlepší Švestkový Bernard a citronový Radler od Zlatopramenu. Zato řádně hnusný je ten hořký pomeranč, to je zaprvé hrozný tlamolep a zadruhé pomeranč mi to nepřipomíná ani náhodou, spíš malinový bon-pari. Jinak jezdím z práce autem, beru to vesměs přes hospůdku, kde dám půllitr desítky, pak espresso a poté někdy tento „moštík“ (vím, že z této kombinace bych nenafoukal – odzkoušeno).

„Pořádní pivaři“ dneska chlastají unifikované eurobřečky, to taky není žádné hifi, takže bych prosil žádné velké machrování. Abych parafrázoval známé přísloví o pravdě a lži, tak „stokrát opakované ne-pivo se stává pivem.“

maja49

taťka říkal, že už před dvceti lety si do půllitru někdo občas nalil trocu malinovky nebo podobné limči. A chutnalo to prý obdobně 🙂 Já jakékoliv pivo nepiji, takže nevim 😁