Jaký máte názor na kněžky lásky?

http://knihy.ab­z.cz/imgs/pro­ducts/img_173154_ma­in.jpg

Nejlepší odpověď
Agneta

Patří do kategorie „služby“ jako kadeřnice nebo kartářka…Je to svobodné povolání:DDD
A když to vysocí manažéři a workoholici musí mít > se nechat zmrskat od „dominy“, připoutaný na něčem, nebo někde, a královsky za to platí…?
Je mi to jedno, každý ať dělá co se mu líbí. Nařizovat, nebo zakazovat lidem, jaké mají vykonávat povolání ►nejde! To dělali jen totalitní režimy.

Další odpovědi
anonym

Někdo tu špinavou práci dělat musí 🙂

gecco

Veskrze příznivý – jsou to holky, které si – až na výjimky, mocka nevymýšlej´…
😉

ten který je

Pomáhají některým mužům vypustit páru.:-)

quentos

Veskrze pozitivní, na rozdíl od jiných se neválejí doma na soc. dávkách.
Akorát ten „název“ je naprosto debilní – co má prostituce společného s láskou?!

e1232851@trb

Jen ten nejlepší 🙂

Drap

Stejný, jako na každé jiné řemeslo. Každý se nějak živí.

ivzez

Na kněžky lásky určitě pozitivnější
než na hloupé púatnáctileté provokatérky …

Koleduješ si o „nepříjemnosti“ …

jstastny

Neutrální, ale myslím, že by měly přestat nabízet své služby na veřejnosti.

anonym

quentos – "i bez lásky se dá milovat s láskou"třeba to v té knize najdete na str.150 – 158,tedy jestli jste si ji ochotný vůbec přečíst. Zn.za paštiku

anonym

(já si myslím,že kdybych vám roztáhla teď v 15 letech,že byste se neudržel a kopuloval byste dřív jak řeknou „švec“).

quentos

Přečtěte si laskavě nejdřív pečlivě, co jsem napsal, než mě z něčeho osočíte a něco plácnete.
„já si myslím,že kdybych vám roztáhla teď v 15 letech,že byste se neudržel a kopuloval byste dřív jak řeknou "švec“ " – ano, ale nebyla by to láska. Pro vás je snad láska totéž co kopulace? No tak to teda potěš koště.

anonym

Nevěříte v lásku těla?