MichalTy

Jaký máte názor na dospělé diváky seriálu My Little Pony: Friendship Is Magic?

Jaký máte názor na Bronies? Připadá vám normální tak vysoká popularita seriálu pro děti u dospělých 20+? Čím je dle vás způsobená?
Doplňuji:
Což o to, mně je čtrnáct a MLP zbožňuju taky, jen si u toho občas připadám trochu úchylně :) Ale připadá mi fascinující taková popularita i u lidí daleko nad dvacet, kteří (stejně jako já) sledují i South Park a Futuramu :D

Odpovědi
DoctorWho

Můj názor?
Podle mě nezáleží na věku, však to je stejně, jako každý jiný seriál jen to je, jak se říká „kreslené“. Nejsem fanoušek poníků, ale můj brácha to sleduje u snídaně, tak se také koukám. Má to příběh a je to vtipné. Vidím to tak, že ty dospělí to prostě baví a rádi se na to koukají. Vem si to tak, jako anime. Většina fanoušků otaku má nad 20 let, někteří v tom žijí tak, že si i šijou kostými.
Vše má své kouzlo 🙂

Irisa

Každý někdy potřebuje zapomenout na svůj věk a povinnosti, které s sebou nese. I když někdy to opravdu vypadá úchylně. Myslím, že by bylo pro ně lepší, kdyby si to nechali pro sebe, podle mě je to dost citlivé téma
Doplňuji:
Neřekla bych, že south park a futurama jsou nějak dětské :D