Kryšpín

Jaký jsem řidič, pokud se sám ohodnotím?

Velmi dobrý v každé situaci si poradím, mám vynikající postřeh, vše mám pod kontrolou, i když občas mírně překročím rychlost všechno vyřeším.
Pasivní jezdím mírně pod hranici povolené rychlosti, jsem ve střehu a nikomu nevěřím.
Jedu si svoji jízdu, nemám žádné obavy věřím na osud, co se má stát, tak se stane.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pixma

Věřím na osud

Věř na osud, že tě někdo, kdo nemá takové vlohy, při první příležitost sejme. Já bych se nehodnotil „Velmi dobrý“ i přesto, že jsem najezdil přes milion km bez nehody.