soudek

Jaký je váš nejoblíbenější míchaný drink?

Nejlepší odpověď
zdeny

jameson+cola a nebo jameson+jameson 🙂

Další odpovědi
pokazdejinak

martini koktejl (ten s olivou), ale málokde ho dělají správně, takže pak druhý v pořadí je tequila sunrise

Já...

Budvar a zelená, event. řezané pivo (světlé 2díly a tmavé 1 díl). Tolik pro „pravověrné“…

Bavor (Fernet a Tonic) – pro „ostatní“…

PS. Teď si uvědomuji, že ten Bavorák je vlastně taky PIVO!!!

🙂

Ady

(trosku odbocim, stoji se juknout na tento odkaz, dekuju :))
SLEVA – 53%
2kávy + 2dezerty = JENOM 145,–kč

SLEVA – 54%
prohlídka skvělýho Gambrinus pivovaru a plno zážitků + 10×PIV GAMBRINUS =120,–

OPRAVDU !! NEKECÁM !!! klikněte na TENTO ODKAZ ! a najdete další slevy !!
http://www.sle­vomat.cz/cs/do­po ruc-ziskej/0d798b2f­ab/praha?c= 0ff9c3