Kelt

Jaký je Váš názor na obsazování rolí?

často si všimám, že v některých filmech je hlavní hrdinka, nebo partnerka hlavního hrdiny sice ušlechtilost sama, ale její protějšek, myslím ženská postava více atraktivnější. Potvoru hraje hezčí baba než ta hodná. Zdá se mi to, nebo je to i Váš názor. A proč je to tak? Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

aby těch záporů nebylo moc,škaredá a ještě mrcha? a šedá myška musí být ta kladná a pak se z ní vyklube třeba princezna se zlatou hvězdou

Další odpovědi
magorvkleci

to je asi pravda, asi po celém světě diváci fandí popelce proti cizí princezně
sympatie k next door girl
třeba Mrazík je jediná výjimka, na kterou si teď vzpomenu :)