Avatar uživatele
Ma Tej

Jaký je správný klíč pro skříň HUP?

Bydlím v RD a došlo k přemístění plynoměru ze sklepa do rozvodné skříně na hranici pozemku. Problém je že nemám nástrčný klíč, abych si mohl provádět samoodečty.

Nevíte jaká je správná velikost? Určitě to je trojhranný klíč, ale neznám správnou velikost. Případně kde ho sehnat, v OBI se mnou vyběhli a na eshopu hornbachu jsem taky nepochodil.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Savier před 206 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Trojhranný klíč pro skříň HUP se obvykle prodává ve velikosti 8 mm. Pokud jste v obchodech s nářadím neuspěl, můžete zkusit objednat online.

Nástrčný klíč na HUP lze koupit například na eshopech specializovaných na elektromateriál – zkuste hledat klíčová slova jako „nástrčný klíč HUP“ nebo „trojhranný klíč HUP“. Případně se můžete obrátit na prodejnu s elektroinsta­lačním materiálem, kde by Vám měli být schopni poradit jak s vhodnou velikostí, tak s konkrétním modelem klíče.

Pokud ani to nepomůže, kontaktujte přímo dodavatele plynu – ten by měl mít přesné informace nebo klíč přímo na prodej či k zapůjčení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

V prodejnách OBI-HORNBACH apod lze sehnat mezi nářadím univerzální elektro kličku. Nevím proč by s tebou měli vyběhnout. Jsem přesvědčen, že jsem ji řed pár lety v jednom z těchto obchodů koupil.

Google ti na „klička elektro“ vrátí bambilion odkazů na univerzální klíče (obvykle 4–8 klíčů v jednom) – jen si najdi takový, který má i ten tvar co potřebuješ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek