Lukas27

Jaký je skvélý příklad případu očekáváni vs. realita?

Nejlepší odpověď
annas

Jakého případu? Vašeho, nebo někde v ekonomice, v politice atd.

Byla jsem v prosinci u známé kadeřnice, očekávala jsem , že mou hlavu upraví perfektně. Jenže realita byla tvrdá, Ofinu zastřihla křivě, navíc byla velmi krátká, levá strana byla kratší než pravá atd. Musela jem požádat známou, která mně vlasy „zlidštila“.

Nebo jsem se i spálila při nákupu na netu. Fotografie zkresluje, předměty jsou na ní mnohem hezčí.

Jenže pozdě bycha honiti.

Další odpovědi
Hlada

Jakékoli pojištění.
Plnění pojišťovny je téměř vždy chybou v pojistných výlukách.

Ametyst

To mi připomíná vtip: " Žena vstupuje do manželství s očekáváním, že se muž změní: ale nezmění! Muž vstupuje do manželství s očekáváním, že se žena nezmění: ale změní! " 🙂

Rokio

Bývalá spoluučnice si jednou na dovolené objednala z jídelního lístku chobotnici, která na něm vypadala dost lákavě. Když ji ale dostala, tak jí bylo na blití.

Před nástupem na OA jsem očekával, že to bude extrémně obtížné a tak těžké to nebylo.

Kelt

Asi je dobré posoudit, s jakými ideály a nadějemi jsme vstupovali do jakéhokoli vztahu například práce, manželství, dovolená a podobně.

DoTazatel

@Ametyst to není vtip, to je spíš realita.

Ametyst

🙂 Ano, souhlasím. Ženy rády převychovávají, a muži nechtějí změny.