mafyba

Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a životem ve městě?Kde byste radči bydleli vy a proč?

Nejlepší odpověď
Conchus

Rozdíl je (v jednání mezi lidmi, v ekonomice, dostupnosti služeb, atd., atd.), ale postupně se zmenšuje, jak se zkracují vzdálenosti. Podařilo se mi dosáhnout, v pensistickém věku, optimálního uspořádání. Léto trávíme na svém venkovském sídle, zimu v pohodlném městském bytě. A jde to i z penzí.

Další odpovědi
hanny 2

Tady si přečti – http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C5%BEivot%20ve%20m­%C4%9Bst%C4%9B%20a%20na%­20vesnici