Jaký je rozdíl mezi : mám tě rád(a) a jsem do tebe zamilovaný(á)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste se podívat do archivu, najdete mnoho vysvětlení.

http://www.odpovedi.cz/…
--
Mít rád -- někoho ráda vidím,slyším, zavoláme si, napíšeme si. Je to někdo, jakýsi přítel, s nimž si můžu popovídat, je ochotný pomoct, mám k němu důvěru atd..

Zamilovat se - vzplanout k němu,, velmi si někoho oblíbit. Tento cit stále zraje, ze zamilovanosti se stává láska. - milostný cit mezi mužem a ženou, dnes i stejnými pohlavími. Zamilovat se může člověk mnohokkrát, ale milovat třeba jen jednou za život.

Další odpovědi:

Zlatý

to se nedá slovy opsat, a když, tak jen velmi obtížně. Nejlépe to poznáte, až sama zažijete to druhé.

Líbilo se mi vysvětlení Horníčka,když říkal své ženě,že ji miluje,ale nemá ji rád.(neměl hotový čaj o který ji žádal)

Zlatý

tak si to představ: ráda můžeš mít tatínka, ale taky do něj můžeš být zamilovaná ..už cítíš ten rozdíl? :o

velký!!!!! rádi se mají kamarádi, milují se partneři

Rád můžeš mít hodně lidí. Rád můžeš mít učitele, protože jsou na tebe příjemní a oblíbil jsi si je, rád můžeš mít sourozence a rád můžeš mít i kamarády. Milovat budeš svého životního partnera. Jednoduše: manželé se milují, kamarádí se mají rádi.

Pokročilý

někdy mezi tím rozdíl není. kluci můžou (třeba z ostýchavosti) použít to první a myslet to ve významu toho druhého.

Zlatý

Rád může mít člověk kohokoliv, ale zamiluje se většinou do někoho, kdo ho fyzicky přitahuje a touží po tom, aby byli stále spolu, touží po jeho přítomnosti. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.