bobánek

Jaký je přesný význam slova lumbosakrální stenoza

Nejlepší odpověď
1popelka1

lumbosakrální – bederní a křížová oblast
Stenóza – zúžení páteřního kanálu, projevuje se výraznou bolestivostí a neurologickými příznaky

Další odpovědi
kropitko

Možná by Vás také mohlo zajímat toto,,,jinak souhlasím s Popelkou..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stenoza-paterniho-kanalu

dagry

Tak pokud je to opravdu míněno na pejsky, tak toto zřejmě postihlo tento týden toho mého, protože měl očividný problém s chůzí a při pohlazení na zádech začal kňučet. Zřejmě se prochladil chozením v potůčku, který kousek od nás protéka. Tak jsem ho víc držela doma v teple a zdá se, že bolest už odezněla, protože dnes už je zase čilý (až moc).