vivatisCZ

Jaký je pohled muslimů na bisexuály?

Zdravím, zajímá mně jaký je pohled muslimů na bisexuály. Abych to upřesnil myslím hlavně arabské státy! :) Páč tam se homosexualita velmi přísně trestá někdy i trestem smrti a tak mně zajímá jak je to s bisexuáli, jestli tam na tom jsou stejně. :)

Nejlepší odpověď
Questman

Samozřejmě že je na ně nahlíženo stejně jako na homosexuály.

Další odpovědi
Nevíteto?

Negativní…

Agneta

Je to spíš lítost s nemocnými, a doufání v uzdravení. A i o hetero-sexu jinak nemají ani šajnu, tu nemá mnoho lidí (obou pohlaví) ani u nás:DDD

PetrXY

Pohled muslimů na bisexuály bude takový, jako na všechny ostatní, co muslimy nejsou......

cochee

Agneta: „A i o hetero-sexu jinak nemají ani šajnu,…“ Ano. A proto mají povoleno mnohoženství (jedna manželka asi nestíhá vařit…) a proto jich je tolik. Množí se asi dělením.