Marcus

Jaký je nejspolehlivější kurýr, když posílám balík na Slovensko?

Chtěl bych rychlého a přitom nen nijak předraženého. Díky za tipy a zkušenosti.

Odpovědi
Drap

Česká pošta. Mnohonásobná zkušenost, rychle, relativně levně, bez nejmenších problémů

anonym

Kurýr ze stejnojmenného filmu Kurýr (1.2.3.)

vlajan1981

Co vím, tak přeprava zásilek do zahraničí je něco, co dnes už nabízí spousta kurýrních služeb. Myslím si, že kromě ČP například i Zásilkovna. Sama právě na slovensko skrze své podnikání posílám zásilky proměrně často a řeším to skrze firmu Emons. S těmi mám zatím asi nejlepší zkušenost, je na ně spoleh.

Polaskova44

Tak to já zase teda s českou poštou moc dobré zkušenosti nemám. Pár balíků na Slovensko už jsem posílala a musím říct, že asi nejvíc se mi osvědčila tato kurýrní služba Praha: http://www.in­timekuryr.cz/na­se-sluzby/kuryrni-sluzby Zkuste mrknout. 🙂