Jaký je nejlepší prostřede pro lesk , nebo zvětšení objemu vlasů? Děkuji =D*

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

U mě se teda lesk a objem zásadně vylučujou :o) hodně to asi bude záviset na typu vlasů, což jsi nenapsala. Já mám jemný a hodně se mastící. Občas si hodím kondicionér na barvu, pak se sice krásně lesknou, ale víc se mastí a jsou splihlejší. Když chci, aby byly objemnější, musím si odpustit ten lesk. Mám ozkoušený dva šampony - Ailé s levandulí pro mastící se vlasy z Kauflandu a Balea zelený s lemongrassem z DM. Oba patří do nejnižší cenový kategorie, jeden stojí snad 30, druhej 40 Kč... a po obou vlasy zhrubnou (pro mě hrozně příjemně :o) a nabydou na objemu.
Krátkodobě se dají použít různý tužidla nebo pěny + vyfoukání, ale tomu já neholduju. Kdysi dávno jsem to zkoušela, ale mělo to efekt maximálně na den a večer to bylo na umytí. Nic pro mě.

Další odpovědi:

Já na lesk používám sádlo, ovšem vlasy se po něm trochu mastí. Pokud budeš sádlo aplikovat častěji vlasy zesílí (vlivem vitamínů rozpustných v tucích, které jsou v sádle obsaženy) a získají nový rozměr objemu.

Pokročilý

Pro zvětšení objemu vlasů mám dva typy..Vlasy si foukám v předklonu a také mi pomáhá když si vlasy také v předklonu zafixuju sprejem..Pak mám slušnou hřívu :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.