rybíz

Jaký je film Indiana Jones 4 ?

Viděli jste ho? Je na stejné úrovni jako ty dřívější díly?

Nejlepší odpověď
iceT

Ja ano,mam ho doma a libil se mi velice.H.F.je sice uz starsi,nez v predchozich filmech,ale porad ma grady.Myslim,ze je na stejne a mozna i vyssi urovni predevsim diky moderni technice ve filmarskem prumyslu.
Ale to je jen muj nazor,a ja nejsem narocny divak.

Další odpovědi
anonym

Velmi zdařilá je scéna,kdy I.J. letí v schovaný v ledničce.Schoval se do ní před atomovým výbuchem a tlaková vlna jej poslala na výlet.Podle balist. křivky urazili oba dva,tedy on a lednice,slušnou vzdálenost.
Po dopadu se dveře otevřely a Indy z ní vyskočil jak čertík z krabičky.
Byl ale rozcuchaný,a to se nedá odpustit.
Prostě – normál.