štamgast

Jaký gamepad zvolit?

Chtěl bych si koupit Xbox 360 controller for Windows ale nevím jestli je lepší USB a nebo bezdrátový. Rád bych si koupil bezdrát ale mám strach že něco bude rušit signál a nebude dobrá odezva. Nechci si ale kupovat USB že by mi mohl kabel zavazet při hraní. Má někdo zkušenosti? Který koupit?
Doplňuji:
Asi si fakt koupím ten USB.

Odpovědi
Hohny

K počítači bych volil klasický drátový, protože stačí stáhnout ovladače a je funkční, i když je ovladač dělaný na xbox 360, tak všechny drátové od microsoftu jsou kompatibilní i s PC, kdežto k bezdrátovému musíte ještě dokoupit k tomu určený přijímač do USB přímo od microsoftu, který není zrovna 2× levný. Kabel je dost dlouhý a myslím, že překážet nebude, navíc je ovladač lehčí a nemusíte řešit baterie jako u bezdrátového.

Zde vybírejte
http://gamepa­dy.heureka.cz/mi­crosoft-xbox-360-controller/