iwetax

Jak použít gamepad?

Chci koupit ovladač na hry k ps. Pokud například istaluji hru a budu chtít hrát tím ovladačem, tak musím něco změnit v nastavení, nebo se mi ovládílí rovnou zapne na ovladač?
Doplňuji:
A input hardware najdu kde?

Nejlepší odpověď
anonym

Dnešní nové hry už gamepad rozpoznají samy. Jen si navolíš funkce tlačítek a jedeš.
Doplňuji:
Input hardware neřeš. Připoj gamepad přes USB, zapni hru, jdi do nastavení ovládání a tam by mělo být na výběr: klávesnice, značka tvého gamepadu atd.

Další odpovědi
Michal Kole

Musíš v nastavení input hardware zvolit gamepad některé modernější konzole a hry to zjistí samy.
Doplňuji:
V menu nastavení hry nebo herní konzole

anonym

Jo tys myslela PlayStation, jé tak to já špatně koukal. Myslel jsem PC, ale je to skoro stejný princip.

huxa

play station 2 i 3 rozpoznají většinou sami tvůj HW a nastaví jej, ty si ho můžeš jen v nastavení doladit-většinou