Sven

Jaký externí disk pro TV (LG) doporučíte, aby se k němu dalo vzdáleně (ideálně přes síť LAN) přistupovat z počítače?

Potřebuji externí disk, který bych mohl přes USB připojit ke své televizi LG. Dále bych chtěl vzdáleně (ideálně přes síť LAN) k disku přistupovat z počítače.
Doporučíte něco?
Díky moc

Odpovědi
autacek

To není ani tak záležitost disku, ale TV, které tento režim nepodporují.

Pokid se ti podaří najít (a nakonfigurovat) nějaký NAS, kdy se jeho disk bude tvářit jako externí usb disk, pak snad, ale neznám komerční řešení, které by něco takového umožňovalo.

elkon

Disk, který je připojen k televizi a naformátován pro nahrávání z televize, nelze připojit k PC.

Edison

TV není server. Ani multimediální, ani jiný. To už je lepší pořídit některý z NAS a do něj pořídit SW pro příjem TV po internetu. To umí i nahrávat, sdílet a lze jak k záznamům tak i k takové „TV“ vzdáleně přistupovat. Nikdy jsem to teda nezkoušel, ale nějaký aplikace pro NAS jsem narazil a, jak se tímhle nezabývám, mám pocit, že jsem narazil i na nějaký TV HW pro tyhle domácí NASky.

Sven

Pánové, děkuji obzvláště za příspěvky, které tvrdí, že to nejde :( Fakt díky.