ixpektix

Jaký externí disk by jste mi doporučili

Prosím vás jaký extérní disk by jste mi doporučili pro domácí použití na foto video dokumenty hry …

Předem děkuji

http://interlin­k.tsbohemia.cz/tran­scend-storejet-25a3-1tb_d142596.html

http://interlin­k.tsbohemia.cz/a­data-externi-hdd-1tb-2-5-usb-3-0-classic-ch11-bily_d148513.html

http://interlin­k.tsbohemia.cz/tran­scend-storejet-25h3p-anti-shock-1tb_d131460.html

Nejlepší odpověď
Mia.F

Pokud jde o pevný disk, vždy volím WD, nebo maximálně ještě Seagate. Nic jiného nebrat. Jiné značky mají možná lepší poměr cena/GB, ale věřte, NEVYPLATÍ SE TO. Speciálně, jestli na něm chcete uchovávat neobnovitelná a cenná data (foto, video, dokumenty), jak píšete. WD je o několik levelů spolehlivější než ADATA a o Transcendu vůbec nemluvím. Na to bych neuložila ani diskografii Evy a Vaška, a věřte, že to je to poslední, co by mě mrzelo, když bych o to přišla :)

Další odpovědi
Ronie

http://pevne-disky.heureka­.cz/western-digital-elements-portable-se-1tb-2-5-usb3-0-wdbpck0010bbk-eesn/

Mám tady ten a jsem totálně spokojená! ;)

anonym

Je to celkem jedno. Kromě ceny bych se zajímal hlavně o rychlost přenosu. USB3 je fajn, pokud ho má i tvé PC. Sám vlastním exterák od Transcendu a jsem spokojený.
Doplňuji:
Mluvíš nesmysly Mio.F! Jak můžeš vůbec vypustit, že WD je o několik levelů spolehlivější než A-Data nebo Transcend? Vždy rozhoduje hlavně dlouholetá zkušenost a tu s disky Transcend mám. Co se týče WD, tak je to jen marketingově vypíchnutá značka, tak jako je ESET mezi antiviry a přitom to není žádný zázrak. Každá značka dává do vývoje maximum a říct takový nesmysl s diskografií Evy a Vaška je opravdu ubohé.

Larissa

Mám doma A-Datu a nemohu si stěžovat. Pak mám ještě LG, ale to je „krám“ z Německa a ztratila jsem k němu instalační CD, takže tam jen tak stojí, dokud se nedokopám k tomu, abych s tím něco udělala. (Bez něj to totiž nejde jako u nás v Česku… 😁)

P.S.: Toto úplně nesouvisí s otázkou, ale prosím… Nepiš „by jste“, ale „byste“. Z toho mě málem nesli… =D

Tw!st

mám transcend a nemám s ním žádný problém.kamarád má disk od A-data a hned mu přestal fungovat USB kabel a odloupl se mu gumový kryt. takže z těchto tří bych bral ten poslední je odolný, dobrá značka a vysocerychlostní port USB 3.0