Hanz Blažek

Jaký e-shop na koupi počítačové hry byste z vlastní zkušenosti doporučili ?

Battlefield 3, Call of Duty: Modern Warfare 3, Batman: Arkham City. Kde byste tyto novinky koupili ?

Nejlepší odpověď
confiG

Naprosto doporučuji si zřídit Steam účet. Vše je pěkně kdykoliv na svém místě, žádné povalující se DVD a strachy o jejich poškrábání, nižší ceny díky digitální distribuci a mnoho výhod a bonusů. V neposlední řadě vynikající komunikace, nedávno třeba jsem si objednal omylem špatné DLC ke hře (nechtěné, chtěl jsem jiné) což jsem poznal až při hraní. Večer jsem kontaktoval podporu, zda je možnost vrátit peníze, že jsem chtěl něco jiného, ráno jsem měl peníze zpět.
P.S.
Jediné co tam není je BF 3, protože se EA rozhodlo, že bude lepší než steama udělal si vlastní store Origin. K těm druhým dvěma jsou opět nějaké extra bonusy pro „zákazníky“ Steam.

Další odpovědi
Michal Kole

třeba CZC, ALza,…

ondra07

http://www.avaris-games.cz/?akcni-hry,32
Určitě tento, je tam úplně všechno i to co tady píšeš… :) Doporučuji i když já ty hry většinou stahuju přes torrenty, tak nevím, jestli to není lepší někde stáhnout :)