Bronzový

Jaký druh šunky-salámu asi nejméně překyseleje organizmus z těch co se běžně prodávají?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prekyselini organizmu je jeden velky kec ....:D zeptejse doktora (ne na internetu a ne sarlatanu v TV a casopisech ...) ten ti to potvrdi ...jen proste tahaj z lidi penize.. to je vse ...:D..Uz se to tady resilo ..a tak jsem se o tom informoval vcera se to resilo i u konkurence nejsem jediny kdo ma tento nazor ...

Další odpovědi:

Zlatý

žiadny.

prekyselený organizmus neexistuje, to slovné spojenie je hlúposť.

:-Q

Stříbrný

Všechny druhy a nejen salám, hezky roluj dolů, máš to tam vyjmenovaný

http://reiki-f-m.webnode.cz/…

Stříbrný

V šunkovém salámu jsou konzervanty a spousta vody že by se mi po salámu překyseli žaludek se mi ještě nestalo.

Bronzový

Většina lékařů toho o chemii mnoho neví (neučí se, neřeší), pokud to není zrovna jeho záliba :). Přehled mají spíše RNDr. se zaměřením na biologii lidského těla (biomedicína) a odborníci ve výživě......
Co se týče léků, spoléhají na farmaceutické firmy. V zásadě mnoho z nich odmítá
(oprávněně) veškeré potravinové doplňky, kde jsou kombinace vitamínů a prvků, které tělo neumí přijímat. Podávají se správně odděleně, nejlépe přirozeně v potravě. Lékařská etika jim nedovoluje doporučovat doplňky......iani ty,o kterých vědí, že fungují.
Obecně z uzenin je vhodnější konzumovat šunku dušenou, měkké salámy jsou nejhorší.
Z těch "tvrdých" kvalitní fermentovaný výrobek (uherák, poličan apod.), což je dnes problém sehnat :).
Raději vařit z masa. Při vyvážené stravě nehrozí výrazné překyselení organismu. Doporučuje se omezovat též konzumaci cukru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.