Nandi

Který druh ptáka, který se vyskytuje v České republice, se vám nejvíce líbí?

Mně se nejvíce líbí jiřička, vrabec a mandelík hajní.
Arne1-i ledňáček je pěkný.

Nejlepší odpověď
Kepler

Sýkorka koňadra, i když nemá ňadra. Ledňáček je taky fešák.

Další odpovědi
Arne1

Ledňáček

Kelt

No když vidím před sebou na větvičce třeba pěnkavu, sýkorku, rehka , je to hezčí než na obrázku nebo ve filmu. Ale strašně se mi líbil brhlík, jak lezl hlavou dolů po stromě.

aliendrone

Kuře alá bažant s propečenou křupavou kůrčičkou. Bože, už jen pohled na něj… to jsou úplné ORGIE! ;) :D :D

elkon

Páv.

Rokio

Káně lesní.

ten který je

Skřivan polní. Není nic krasnejšího, než v létě si na poli lehnout na záda, dívat se do modrého nebe na kterém se třepotá a zpívá skřivánek.To vše daleko od města a shonu.

marci1

Labuť. ♥ 🙂
https://pixaba­y.com/cs/photos/la­bu%C5%A5-vodn%C3%AD-pt%C3%A1k-p%C5%99%C3%ADroda-voda-319379/

Drap

Z těch stálých káně a z těch co jsou u nás jen občas orel, orlovci a pod.