Fly

Jaký dát název blogu?

Ahoj chci založit blog o jedné známé osobě, budu jí říkát Jan Novák. Adresy jannovak, novakjan, jan-novak a novak-jan jsou už zabrané, a já nevím jak blog nazvat, aby to bylo výstižné. Děkuji předem za rady!
Doplňuji:
Moc děkuji ale znaky kromě číslič, písmen a pomlček nejsou povolené. :( nevíte ještě někdo něco?

Nejlepší odpověď
HOMER

oJanuNovákovi,Hon­zaNovák,Novákův-blog…nebo třeba jan-nvk

Další odpovědi
nikolkap

Např. blogprojanano­vaka,jan-novak.blog,blog- jana-novaka,…toho je hodně

Jahoda

Nevím, jestli Vám to pomůže, ale přidám Vám sem pár jmen. Mějte se hezky ;o)

jan.novak, novak.jan, jan:novak, novak:jan, novak/jan, jan/novak

Když ale tyto znaky povolené nejsou, tak dejte třeba jannovak1, novakjan1 nebo nějaké jiné číslo za to dejte. ;o)

SinceX

Jana Nováka blogy pro Ajťáka :D Né vtip :)) Jana Nováka Blog :) Funblog-Jana Nováka :)

FiveGirls

Jestli jsou povoleny tečky,tak můžete dát název jan.novak .Nebo můžete dát honza-novak a nebo třeba honzanovak a nebo třeba novakhonza .To záleží na vás.