Bronzový

Jaký byl váš největší úspěch na základní škole?

Co jste největšího dokázali na základní škole?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Coby osmáci jsme pro mladší ročníky připravili představení loutkového divadla. Na tehdejší dobu bylo perfektně vybaveno. Hráli jsme jakousi pohádku, kde zápasil udatný princ se zlým drakem. Do mikrofonu jsem v roli prince detailně tlumočil celý zápas, avšak vloudila se chybička a já namísto repliky "draku, zhyň tajemnou silou mého meče" jsem nařídil "zhyň tajemnou silou mého moče". Účinkující se tehdy smíchy zhroutili a opona šla dolů. Dlouho jsem díky této úspěšné premiéře nechodil ve škole po chodbách, nýbrž se plížil jen temnými zákoutími.

Další odpovědi:

Bronzový

Že mě vůbec nevyrazili. :D

Zlatý

Na prvním stupni vždy samé jedničky (pak jsem přestoupil na gympl), ale větší úspěch asi byly recitační soutěže - dotáhl jsem to několikrát na okres a jednou na kraj.
ségra: a jo, to ke mně taky - dokonce i v němčině :{)>

Zlatý

Absolvování 9 tříd bez ztráty desítky ( bez propadnutí).

Stříbrný

První pětka až v 6. třídě a na hodinách chemie a přírodovědy jsem kutil cipoviny v kabinetu a do třídy jsem přicházel asi až 10-15 minut po začátku hodiny :-D

Bronzový

chachá - podobně jako quentos - recitační soutěže - také jedenkrát kraj ;) Pak ještě celostátní kolo přes nástroj na ZUŠ.

Bronzový

Třikrát jsem zvítězil ve vlastní tvorbě a recitaci básní, čtyřikrát vyhrál a jednou skončil jako druhý v matematické soutěži, pozvali mne do hvězdárny za můj fyzikální traktát, sestavil jsem svůj první virus a stáhl všechny kýžené soubory učitelů (nakonec jsem je jen tak smazal), v testu logiky jsem v šesté třídě předčil všech 500 žáků, v deváté třídě jsem složil maturitní zkoušku uveřejněnou ke studiu (nějaké roky starou) - byť s nepěknými známkami, tuším v osmé třídě se mi zdařilo zhypnotizovat první subjekt - po třech pokusech, ... Bylo toho moc - těžko volit.

Zlatý

Chození s Hankou H.

Bronzový

Několik recitací, ve 4. třídě i v krajském kole. Za úspěch považuju i to, že si ke mně chodili pro radu, pokud se to týkalo češtiny nebo angličtiny.

Bronzový

po celou dobu na ZŠ jsem neměla nikdy trojku na vysvědčení

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.