Kryšpín

Jaký byl účel návštěvy dvou poslanců Parlamentu, pašeračky Terezy v Láhauru?

Poslanci pan Daniel Pawlas a Michal Ratiborský jeli do vězení v Pakistánu na návštěvu slečny Terezy. Jednalo se o úřední jednání a přemístění Terezky do českého vězení, přímluva o zlepšení podmínek, přátelská návštěva a povzbuzení neb jiné poslání.

Nejlepší odpověď
ten který je

Nechápu proč je věnována taková pozornost prostitutce,která rozsévala smrt a neštěstí mnohým mladým lidem.Poslanci by měli také navštívit zoufalé rodiče dětí které jsou na drogách díky této zrůdě.Je ostudou že se z ní dělá celebrita.

Další odpovědi
led

Zviditeľniť sa. Získať body od naivných občanov.
Na akékoľvek oficiálne zastúpenie občana ČR v zahraničí je v prvom rade Ministerstvo zahraničních věcí České republiky.
Poslanci Parlamentu ČR nemôžu bez oficiálneho poverenia zasahovať do úradného jednania v cudzom štáte.
Zopár otázok na záver:
Kto zastrešoval ich návštevu v Pakistáne?
Kto im dal plnú moc vystupovať v mene občanov ČR?
Kto celý ten výlet platil? Českí občania zo svojich dani?
Ak tam nešli z poverenia Parlamentu, ale ako občan Pawlas a a občan Ratiborský, prečo toľko mediálnych rečí o ich návšteve Pakistanu?

marci1

Zviditelnit se? 🙂
Údajně: Do Pákistánu oba poslanci vyrazili v rámci meziparlamentní skupiny přátel Pákistánu. Zahraniční cestu se rozhodli mimo jiné využít i k tomu, aby navštívili ve vězení v Láhauru Terezu Hlůškovou, kterou pákistánský soud odsoudil na osm let za pašování heroinu.

Zdroj: https://tn.no­va.cz/clanek/ces­ti-poslanci-navstivili-paseracku-terezu-ve-vezeni-tohle-ji-trapi.html