Jaký by měl být cíl bakalářské práce na téma opravy rekonstrukce a modernizace panelových domů? Co by měla vyřešit?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

např. současné technologie a standardy. taky by neuškodil drobný exkurz do minulosti a porovnání starých technologií s moderními a poukázat na výhody a nevýhody starých technologií s novými

Další odpovědi
Miroslavst

V otázce je odpověď.
Opravy rekonstrukce a modernizace panelových domů.

dudu

Naváži na Miroslava. Kromě představ majitelů těchto baráků o věcném provedení jsou vždy až na prvním místě finanční možnosti. Určitě by neuškodilo zrekapitulovat jejich strukturu a popsat způsob a cesty k jejich zajištění. Odkud na levný úvěr, co vše udělat pro obdržení státní dotace, atd.

L.Knize

Začal bych použitýmy materiály dříve a nyní, rekonstrukce bytového jádra,pokládka nových podlahových krytin, řešení úložného prostoru, výměna oken a zateplení. Vše okolo těchto témat, co, kde, jak a za kolik zrealizovat. Chyby, mýty, omyly, výhody a nevýhody všeobecně.

venkovan

Modernizovat a nebo bourat!