Avatar uživatele
Hakunamatata

Jaktoze v Itálii nejsou na ulicích vidět duchodci?

A uz vubec ne nikdo o francouzskych holich. Nevidela jsem tam nikdy žádné důchodce v tak zoufalém stavu jako u nás. Je to dobře nebo špatně?

A proč italské babičky chodí celé v černém?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, autacek před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Bude to asi důvodem, proč se naši důchodci na ulicích rojí a proč to ti italští nemají zapotřebí.
Naši důchodci obíhají o dvou berlích s ruksáčkem na zádech nejdříve doktory a potom obchody (a v poslední době mám navíc pocit, že mají potřebu zlomyslně prezentovat svou nemohoucnost před uštvanými pracujícími, aby ti viděli o to lépe budoucnost, do které pomalu spějí – nerejpu, jsem taky důchodkyně).
Dost dobře si nedokážu představit, že důchodci v bývalých vyspělých státech západní Evropy mají podobné starosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

je to taky trochu o národní důstojnosti, hrdosti a o tom, co za život pochopily. Střízlivá nevyděšená šedivá babička v šátku a černém vypoví o svém životě rozhodně jinak, nežli babička s natupírovanou fialovou hlavou v pestrobarevných vytahaninách ze sekáče, mající povětšinou ve tváři otazníky. Člověk se utvoří podle toho, kde stojí.
A jaké okolí bude léta působit na tebe? ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek