zjentek

Jakou vzdálenost urazí roztoč za řekněme dvacet minut?

Nebo jinak: Kolik toho našmajdá roztoč za jedno spaní (7h asi), kdyby vůbec nežral, někam v lůžku vyrazil a jenom šel.

Odpovědi
Mravenec

A co zlatoočka? 🌞😁😁

zjentek

Brablenec zlatoočky ok, jedna bohužel zahynula částečně (zvětšiny) mou vinou, snažil jsem se ji ještě rozdýchat, otřít tělíčko od nařezeného medu ale druhý den to už bohužel nedala ))):, proč mi to připomínáš 😝. Ale… teď mě trápí ucpaná nos po ránu, asi budu muset to tady vše ostítil UV lampou, ale nemám ji 🤷‍♂️ … Ale tak třeba někdo poradí. Když ty potvory nalákám nějak k nohám a cesta jim řekněme trvá dlouho, tak mně nepolezou do čenichu a třeba tudy do mozqu, chápeš? 🤦‍♂️

zjentek

Kategorie HMYZ a xizopasníci!!!