Blast

Jakou vybrat pamět' RAM?

Takže ahoj, k vánocům bych si chtěl koupit nové RAMky.. Ale nevím jaké.. Tak bych byl rád kdyby jste mi poradili… :)
Info o mém PC:
Název základní desky: HP Compaq dx2450
RAMky mám: DIMM1: Elpida EBE10UE8ACWA-8G-E
Velikost modulu: 1 GB (1 rank, 8 banks)
Typ paměti: DDR2 SDRAM
Rychlost paměti: DDR2–800 (400 MHz)
Snad sem nepíšu nesmysli..
Kdyžtak mě sem prosím napište nějaký obchod a vyberte mi tam ty ramky prosím.. Budu vám fakt moc vděčnej.. :) Moc se v tom nevyznám.. :D

Odpovědi
jáára

sežeň ddr2@800 do velikosti 4GB (maximum co ta deska dá).

nekupuj novou. do takovýho střepu je to škoda peněz…

postcd

Ahoj, můžete to zkusit zadat do Aukro.cz
dobře že zmiňujete podrobnosti o paměti, to je velmi důležité. Když se dáte vyhledat typové označení základní desky, určitě najdete manuál kde je uvedeno přesně typ paměti která tam pasuje. Pak dané typové označení paměti dáte do vyhledávače a najdete nejzajímavější nabídku. pro porovnání cen využívám http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=DIMM1+DDR2-800

Emefej

Napiš Ježíškovi.