Jakou to mam ( blbou ) vlastnost ? ;-(..

Ted uz jsem zlata ( tak se muzu odkryt v pravem svetle )
:-). Jsem z ni celkem nestastna. :-(
Zkratka : Kdyz je mi nekdo neprijemny , nevsimam si ho ... to jeste jde ... ale : davam pak i nejak zpatecku od tech , kteri s nim kamaradi ... , protoze si rikam , ze jsou asi tedy stejni jako on / ona ...
Je to tedy co ? Zarlivost asi ne , sobectvi , zavist ... nic se mi na to nejak nehodi. Jsou na to nejake prasky ??
:-)) A mate to nekdo take tak ? Nebo jsem jedina na svete ? ;-( Diky. -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

-Iv-, mám nejen podobný pocit, ale i svou třináctou komnatu, do níž nikoho nezvu, jen zcela výjimečně... Z určitých osobních důvodů se víc nevyjadřuji.

I když na rozdíl od vás jsem zřejmě víc pesimista ...

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych to nazvala síš opatrností. A není to blbá vlastnost.Je to normální, s tím si vůbec nelam hlavu. Prostě člověk se nechce dostávat do konfliktu ...to je to celé .
Toť je z mého hlediska, možná jiní budou mít na to jiný pohled.

Zlatý

Je to normální,řekla bych.Také jsem opatrnější co se týče antipatií k některým lidem.Ne nadarmo se neříká,že vrána k vráně sedá...

Zlatý

-iv-,jsem na tom úplně stejně jako Vy a moc se mi líbí,že si to umíte přiznat,tj.pěkné..:-)
Mě osobně to přijde řirozené,mívám pocit,že ten člověk není se mnou,ale s tím druhým a musím přiznat,že takové situace mě chvíli trápí....:-)

Zlatý

Možná platí toto rčení: "vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá"?

Zlatý

krátko:
strach zo sklamania.

PS.
žiadne prášky, zapojte rozum, pozorujte ľudí, ich vlastnosti, činy, dôverujte s rozvahou.

Bronzový

Je určitý typ lidí, kterému se instinktivně vyhýbám obloukem, ti tzv. chytří, kteří byli všude 2x a kde nebyli tam se zrovna chystají, lidé konfliktní a hádaví, ti, kteří musí mít vždy pravdu a poslední slovo... Já jsem povahy mírné jako pravá ryba a dávám přednost dialogu.
Doplňuji:
Teď po pročtení otázek Ankety a zábava mi došlo, že zrovna takovým člověkem, kterému bych se snažila vyhnout je jistý dr.A.

Zlatý

Zrovna se "patlám" v podobné situaci. Před časem jsem zde líčila problém s "kamarádkou" během kempování. Teď jsme už nějaký ten den doma, no ale v naší vsi si samozřejmě lidé všimli, že kontakty mezi naší a jejich rodinou jaksi ustaly. A začínají mi o ní nezávisle na sobě vyprávět podivné příběhy.
Jsem hloupá, že jsem jí 4 roky věřila jako kamarádce a její chyby jsem přehlížela, dokud tak nešťastně nekulminovaly? Jsem prostě taková, hledám na lidech to lepší.
Manžel nad tím ale uvažoval a pak povídá: "Hele, oni ji tady lidi moc nemusí. Dost možná, že si nás přiškatulkovali k nim."
Sice to zatím nepociťujeme, ale asi je na čase začít se víc stýkat i s jinými rodinami.

Takže, -iv-, určitě to takto má víc lidí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.