Pokročilý

Jakou restauraci doporučujete VY a proč ?

Eventuelně nějaká specialitka, kterou byste v podniku doporučili ?
Doplňuji:
Každý má určitě nějaký podnik kam rád zajde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je jedno nejde o restauraci,ale jak se tam vaří a jaká je obsluha a celkový vzhled restaurace.Musí tam být pohoda a příjemně.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejraději chodím, i na výletech,do restaurací s dobrou českou kuchyní. Nemám rád,když se jídelníček "hemží" názvy jídel,u kterých ani obsluhující personál pořádně neví o čem jsou.

Pokročilý

Česká kuchyně, trochu slušné porce (ne "zašpiněný" talíř), rozumné ceny. Mám ráda, když je interiér trošku členěn alespoň laťkovými stěnami, sklepní restaurace - když se využívá sklepních prostor - kombinace se železem. Nebo aspoň aby byla obyčejná místnost hezky vymalovaná.
A hlavně nesmí být kuřácká!!! V poslední době se také dívám po dětských koutcích nebo zahrádkách pro děti.

Zlatý

Ja kdyz jdu do restaurace, tak proto, abych si dal neco, co si doma jen tak nedam, takze vylozene restaurace, kde vari klasicke ceske jidlo, tam nechodim. Onehdy jsem si dal klokana v peprove omacce s brusinkama *.* Naprosto dokonaly :) V tom bych nejaky extra typ nevidel, proste normalni restraurace.

Ale jinak doporucuju samozrejme japonske restaurace, ty jsou drazsi - ale date si tam neco, co si pravdepodobne vetsina lidi sama doma neudela: sushi, ramen, japonske speciality, apod.

Zlatý

I můj brácha kuchař vždycky říká,když jdeš někam na chalku,dej si něco,co si doma neuděláš a já se tím řídím.Když jdu někam na jídlo,je mi jedno jaká je to restaurace,jdu tam hlavně proto,abych si dala něco,co si doma jen tak neuvařím.
Protože mám ráda čínu,chodím do čínské a klidně i do čínského bistra,oni tam zas tak zle nevaří,a i když slýchám že "čínu od Číňana bych si nedal" mě tam chutná...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.