dust8

Jakou první počítačovou hru jste dohráli a jak se vám líbila?

Odpovědi
Rokio

To nevím přesně, ale už jako malý kluk jsem dohrál do konce plošinovku Akimbo, a to je tak náročná hra, že by ji měli problém dohrát i dospělí hráči.

Moc se mi líbila. Grafika měla super, hudba vynikající, pestré množství nepřátel, různorodé prostředí a pěkný příběh. Byla jen velmi obtížná a ovládání bylo poněkud těžší.

Dochy

První? Dohraná? To byl asi BoulderDash od VBG na PMD-85. Hráli jsme kolektivně na ZŠ, střídání po kole, po nějakém čase jsem byl z klasického střídání vyřazen a nastupoval jsem na ta kola, která ostatní nedávali.

Tyhle první hry byli samozřejmě ty NEJ 😉 Grafika jednoduchá, zvuky také, hratelnost ale super.