Avatar uživatele
Rokio

Jaké jste rasy? Europoidní, negroidní, mongoloidní, nebo australoidní?

Zajímavá 0 před 2228 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Jsem míšenec.

Vzhľadom na historický vývoj a migráciu dvojnohého cicavca živočíšneho druhu Homo sapiens a vyššieho rádu je každý človek, pokiaľ nie je z rodu ľudí žijúcich tisícročia v izolácií od ostatných ľudí, v skutočnosti miešanec s istým prevládajúcim rasovým génom. Len tak sa napríklad mohlo stať, že „bielym europoidným“ rodičom po niekoľkých „čistokrvných pokoleniach“ sa zrazu narodil potomok s negroidnými rysmi. Zjavne niektorý z jeho dávnych predkov prišiel z Afriky.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jsem rasy europoidní.

… to to nepoznáš z toho vobrázku, nebo co?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

jiná odpověď

Jsem překrásný, úžasný a skvělý Aliendrone – takže XENOMORPHNÍ!!! ;) :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jsem rasy europoidní.

…, ale jsem mongoloid!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

jiná odpověď

… čistokrevnej kříženec >>> pouliční směs, to snad vidíš, ne ?!? …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Tak mne napadá…, vlastně nic, z úcty k Vaší matce a z u mne nahodilého vzácného případu společenského taktu jsem to „pro jistotu“ HNED zapomněl! ;) :)

před 2227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nerobte si z toho nič, Láska si nevyberá a platí to aj v každej historickej dobe, aj mamička rodom „čistokrvná“ češka sa narodila na Slovensku.
Okrem toho, v historických dobách, ale aj v časoch veľkých vojen vojaci rôznych národností a farieb pleti zanechávali svojou cestou bojiskami pamiatku nielen v podobe mrtvych, ale aj živých. Jemne povedané… Kto vie, čia „historická krv, okrem Adama a Evy“ mu koluje v žilách… ale to vy ako mimozemšťan možno spoznáte až po tisíckach rokov štúdia ľudského pokolenia. Berte to s nadhľadom.

před 2227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=I-WrwiQGoJY

před 2227 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek